Produkcja filmowa z drona
Dron jest urządzeniem niesamowicie mobilnym i jest w stanie dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc. Pozwala kręcić filmy i robić zdjęcia z różnych perspektyw, odległości i kątów. Oczywiście w  strefach dostępnych dla tego typu urządzeń. Dron to rewelacyjna maszyna produkująca materiały w nowoczesnym kadrze.

Zabezpieczamy:
- imprezy rozrywkowe,  spotkania grupowe,  wyjazdy integracyjne
- prezentacja obiektów przemysłowych,  architektonicznych z lotu ptaka
- reklama obiektów kultury, zabytków

- imprezy tematyczne
- ujęcia 360 stopni

 

4K Ultra HD

wysokiej jakości standard rozdzielczości filmów cyfrowych oraz grafiki komputerowej. Nazwa pochodzi od 4 tysięcy pikseli umieszczonych w pozycji horyzontalnej. 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD.

4D Focus

Technologia 4D FOCUS pozwala na uzyskiwanie bardziej wyrazistych zdjęć niż kiedykolwiek. Stary prosty autofokus odchodzi do lamusa. Przyszłość fotografii leży w dynamice.

Full HD

Liczba 1080 oznacza pionową rozdzielczość ekranu równą 1080 poziomych linii, a litera, oznacza obraz progresywny lub bez przeplotu[1]. 1080p jest częścią telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV w formacie panoramicznym 16:9 oraz o rozdzielczości 1920 × 1080, czyli ponad 2 miliony pikseli.

Złap ulotne chwile

W dzisiejszych czasach tak trudno zatrzymać się na chwilę. Najzwyczajniej coś zrobić przykładowo dla siebie, dla bliskich, dla rodziny. Dziel się z bliskimi wspomnieniami, uwiecznij te najważniesze momenty swojego życia - oczywiście z nami.